Fantasy is a necessary ingredient in living


Postanowiłam trochę pozmieniać bo ten róż na blogu mnie przytłaczał.
Tak więc... jestem z siebie niesamowicie dumna! Wysłałam wszystko do gawo! I oby było dobrze, bo nie zniosę więcej uzupełniania czegokolwiek! Na samą myśl, że miałabym przez to przechodzić raz jeszcze aż mi się kręci w głowie. Teraz tylko filmik. Postanowiłam wyrobić się z tym do końca przyszłego tygodnia, aby wstawić na roomy, zanim mi je otworzą.

Od poniedziałku biorę się ostro za prawo jazdy! Nie ma przekładania w nieskończoność. Wyjeżdżę szybko 30h i idę na egzamin. Nie zdam raz, idę kolejny i tak w kółko. W końcu muszę zdać. Chyba... ;)

Dodatkowo szukam pracy. Ale czegoś dorywczo abym mogła pogodzić to z nauką, jazdami a później rozmowami z rodzinkami. (o ile się takowe zgłoszą ;d). Myślałam o ulotkach, hostessowaniu albo jakimś wykładaniu lekkich towarów w marketach. Zapisałam się dzisiaj na inwentaryzację która ma być niedaleko mnie w przyszłym tygodniu. Mogliby mnie wziąć, bo to zawsze jakiś sposób na dorobienie sobie grosza. Muszę zacząć oszczędzać. ;)

Poszukuję jakiś dziewczyn na sesję tfp. Mój canon leży smutny w kącie bo dawno nikt nie robił nim zdjęć. Tak więc Wrocławianki zapraszam, zapraszam ;d

2 Things:
 If it makes you happy- do it
 If it doesn't, then don't 

Inspiration:
8 comments:

 1. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 2. Zdecydowanie postaw na dzieci i jak masz warunki i czas to najlepiej filmiki zamiast zdjęć :)
  Ja rodzinke znalazam bardzo szybko, bo po miesiącu od otworzenia roomu miała już zatwierdzony match i bilet do NYC, na profilu miałam tylko 4 rodzinki zanim wyjechałam, pierwszą chyba 3 dni po otwarciu roomu, wyjechałam chyba do 3 z tego co pamiętam, ale po miesiacu pobytu w New Jersey miałam rematch i tak oto trafiłam do Kalifonii :)


  A co do nóg to teraz wyglądam jak człowiek, ale pamiętam jak w gimnazjum i jeszcze początki liceum to byłam takim szkieletem chodzącym mimo, że jadłam za 3 :) Takie geeeny i nawet Stany i sztuczne jedzenie tutaj mi nie straszne :D

  ReplyDelete
 3. Powodzenia z prawkiem, oby szybko się udalo!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Też na to liczę :) Pani z gawo mówiła mi, że prawko w usa to bardzo duży atut przy szukaniu rodzinki.

   Delete
 4. Tak samo jak ja - CZEKANIE! ;p
  Ale super że wszystko wyslałaś, trzymam kciuki żeby wszystko szybko poszło :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jestem ciekawa od czego to zależy bo podobno moje znajome które miały w gawo czekały na otwarcie roomu około tygodnia w IE a w APC około 2-3 tygodni. Ale to chore, że jeszcze nie otworzyli Ci tego roomu ;(

   Delete
 5. Wow, jaka niespodzianka z tym wystrojem bloga. Inaczej-ciekawiej :)
  Co do dokumentów to zazdroszczę Ci bo to chyba najgorsza i najnudniejsza część drogi każdej au pair, ja to mam dopiero przed sobą, ale tylko dzięki Tobie wiem teraz że mogę iść do agencji wcześniej bez prawka i tak też zrobię dlatego mam nadzieję że i ja szybko się uporam z tymi papierkami wszystkimi.

  Z prawkiem najważniejszy jest upór i żeby się nie poddawać, szczerze Ci powiem że moi niektórzy znajomi zdawali po 5,6,7 razy. A tak średnio to 4 zanim zdali. Mam nadzieję że nam pójdzie z tym szybciej! :)
  Tylko najważniejsze nie poddawać się!!!

  Z pracą też szukam raczej dorywczych, weekendowych bądź popołudniowych.
  A z sesją to chętnie bym się zgłosiła bo akurat brakuje mi zdjęć do aplikacji haha jednak Wrocław -Gdynia to dwa odległe końce więc pozostaje spotkanie w USA, (tam jakoś te odległości między stanami wydają się mniejsze i mam wrażenie ze zwiedzę całą amerykę haha) :)
  Buziaki!

  ReplyDelete
 6. Ja sobie nie wyobrażam ograniczania, bo nigdy tak nie musiałam robić, więc tym bardziej współczuje :) Ale nie martw się, w USA na każdym kroku masz siłownie, wszyscy biegają, ćwiczą etc więc sama poczujesz sie zmobilizowana do ćwiczeń :)
  Ja też miałam zdjęcia/filmik tylko z jednym dzieckiem, także nie martw się, będzie okej :)
  Taak, moja koleżanka mieszka na Brooklynie i miała filmik w którym się przebierała za różne postacie z bajek itc :)

  ReplyDelete

 

Alivagom

My photo
McLean , VIRGINIA, United States
Lat niespełna 20, 157cm, zodiakalny strzelec z tysiącami myśli na sekundę. Przyszła au pair, która ciągle znajduje pretekst, aby być gdzie indziej. Mail: Alivagom@gmail.com

Our Blogs

..

Sponsor

Followers

Calculator